مشتاق گل از سرزنش خار نترسد .. حیران رخ یار ز اغیار نترسد.. عیار دلاور که کند ترک سر خویش.. از خنجر خون ریز وسر دار نترسد.. آنکس که چو منصور زند لاف انا الحق.. ازطعنه نا محرم اسرار نترسد.. ای طالب گنج وگهر از مار میندیش.. گنج وگهر آن برد که از مار نترسد.. گر بی بصری می کند انکار من از عشق.. سهل است وچه غم عاشق از این کار نترسد.. درعشق چو بیم سر وجانست ولیکن.. ای دلبر از اینها دل عیار نترسد.. اندیشه ندارم زرقیبان بد اندیش.. از خار جفا عاشق گلزار نترسد.. در سایه فضل ایمن از ‌آ ن است نسیمی.. کان شیردل از پنجه کفتار نترسد..

paradise <BlogSky:Weblog Title />

X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
ع.سربدار

آرشیو

شنبه 4 تیر‌ماه سال 1384
تکذیب

خانواده رجایی تکذیب کردند
ظاهرا امروز احمدی نژاد به مجلس رفته است و گریه کرده است و گفته است که گروهی می خواهند حیثیت مرا از بین ببرند، بدبختی را ببین! این خاله سوسکه قرار است بشود سلطان جنگل و انتظار دارد همه کنار بایستند تا حکومت جهانی تشکیل دهد. فعلا علی الحساب الهه کولایی اعلام کرد: افراد خانواده منسوب به شهید رجایی فعالانه در برابر سوء استفاده از نام وی واکنش نشان دهند. در پی این خبر همسر شهید رجایی اعلام کرد: نام رجایی مورد سوء استفاده انتخاباتی قرار گرفته است، چطور کسی که از ابتدا با بی عدالتی در راه رسیدن به قدرت که به فساد نزدیکتر است، می توان عدالت را پیاده کرد؟ شهید رجایی ظاهر و باطنش یکی بود، او اگر امروز در میان ما بود از شجاع ترین انسانها در مقابله با اقتدارگرایی در حاکمیت بود. آقای احمدی نژاد سنخیت و نسبتی با شهید رجایی ندارد.

رئیس خانه احزاب در مورد رجایی گفت: رجایی همیشه مرتب لباس می پوشید و کج و کوله راه نمی رفت.... اینکه بخواهیم مملکت را با لباس و کفش مندرس اداره کنیم، توهین به مردم است.


تعداد بازدیدکنندگان : 209121


نبوی گویا
وب نوشت
بیاد مصدق
دکترسروش
دوران ما
از یاد رفته ها
حسین خدادا
پژواک خاموش
بلاگ گویا

امید معماریان
الپرر

چه گوارا

دکتر سروش

دکتر شریعتی
فلش
احسان شریعتی
سایت ویژه دکتر
سایت Dr.Shariati.tk
مجمع وبلاگ نویسان

درباره دکتر تنها شریعتی
راه آزادی
عاشقترین
وبلاگ قران مجید
با مخاطبهای آشنا
مصدق مرد آزاده
اندیشه های ماندگار
فقر ‘ فساد ‘ تبعیض
وبلاگ رسمی فارغ

التحصیلان سمپاد
khabarchin
به دنبال دل مسایل

مربوط به جوانان

نیمروز

امروز

ایسنا

بازتاب

شرق

آوای آزاد

تلاش

مجله فروغ

بخارا

پا یاب

اخبار گویا

بی بی سی

tinypic

روز

گویا

عناوین آخرین یادداشت ها